Aj keď sa počasie vonku zdá byť ukážkové a prikláňa sa skôr k letu, ako k zimnému obdobiu, zimnú výbavu auta nenechávajte nikdy na náhodu. Práve za zubatým slnkom sa môže skrývať silná námraza. Zimné pneumatiky sú najdôležitejšou súčasťou zimnej výbavy každého správneho šoféra. Ako si vybrať také,  ktoré sú kvalitné no nestoja celý majetok.

Aj za rozumnú cenu veľa muziky

zimné pneumatikyMomentálne môžete nájsť rôzne akciové ponuky zimných pneu za výnimočné ceny. Aj tie najkvalitnejšie zimné pneumatiky vás tak môžu stáť rozumnú cenu. Do pozornosti uvádzame aj akciové ponuky zimných pneumatík spolu s diskami za neuveriteľne atraktívne ceny.

Okrem zimných pneumatík by ste nemali zabúdať ani na snehové reťaze. Tie vám nemusia napomôcť len počas snehových kalamít,  ale aj počas horúcich dní, kedy v teréne číha piesok, alebo husté blato.

Oceľová kvalita

Veľmi preferované sú oceľové snehové reťaze. Práve tie sa vyznačujú vysokou výkonnosťou a dlhou životnosťou, čo vám dokáže ušetriť množstvo peňazí.

Osvedčenou klasikou sú snehové reťaze značky Pewag.  Tieto snehové reťaze sa nevyznačujú len vysokou kvalitou, ale takisto aj nenáročnou údržbou, čo poteší väčšinu šoférov.

Dostatok úložného priestoru na cestách

Čo sa týka bezpečnosti, o tú sa starajú predovšetkým pneumatiky a snehové reťaze. Čo ale, ak sa vydáme na dlhú cestu a zistíme, že v našom aute nie je predsa toľko úložného priestoru, koľko by sme potrebovali. Na rad prichádzajú strešné boxy.

 

strešné boxy 2

Strešné boxy vám poskytnú dostatok úložného priestoru , nielen pre športové výlety,  ale aj relaxačné pobyty. Tie kvalitnejšie sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vašu batožinu uchránia nielen pred zlodejmi, ale aj nárazovým vetrom pri ceste a slnečným žiarením. Súčasťou niektorých strešných boxov sú takisto ochranné obaly. Stačí sa len poobzerať po aktuálnej ponuke a vybrať si taký,  ktorý bude vyhovovať vašim špeciálnym požiadavkám.